הבריחה מהודו -רונן ד

זהו סיפורו המדהים של רונן .ד. ישראלי שכמו צעירים רבים אחרים נמשך להודו ולחופש שהיא משדרת ,אך הסתבך ומצא את עצמו כלוא בבית הסוהר ההודי למשך תקופה ארוכה וקשה מנשוא ועל כך ספרו הבריחה מהודו

בתוך כלא מוזנח ומטונף שמיועד ל800 איש נדחסו יחדיו 3500 אסירים , כשהם ממתנים במשך שנים רבות למשפט בלא לדעת מתי הוא יסתיים . הצפיפות הנוראית ,הרעב התמידי, והחברה של אלפי פושעים אילמים גרמה לאסירים רבים לאבד את הצל האנושי . לא היו בכלא תנאי הגיינה בסיסיים ,והלכלוך ,הטומאה והמחלות  היו חלק בלתי נפרד מחייו , בנוסף על יסוריי הגעגועים הקשים לאשתו, בתו ומשפחתו.

אך דווקאמנק הנמוכה ביותר ,הצליח רונן להתנשא מעל לחומות הכלא. בכח האמונה האדיר שלו הוא הקדיש את כל עיתותיו ללימוד תורה והתעלות רוחנית ,זכה לעשות תשובה אמיתית מעומק הלב ולהפוך לבין חורין אמיתי עוד בהיותו בכלא. ומתוך ביטחון עצום שרק השם יתברך לבדו יוכל להושיעו -זכה רונן להימלט ולברוח  בדרך מופלאה ורצופות ניסים גלויים .

הסיפור נכתב בלשונו הישירה והנוגעת ללב של רונן והוא נקרא בנשימה עצורה . הקורא עובר עם רונן מסע פיני מרתק , מסעיר, ומיוחד בימנו . מסע הנע בין יאוש לתקווה ,בין שברון לב ומחלה קשה עד לניצחון סוחף של הרוח והחומר גם יחד.

38.00

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “הבריחה מהודו -רונן ד”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חיפשת ספר ולא מצאת
השאר פרטים ונחזור אליך

מבצע!

משנת רפאל - סט

משנת רפאל - סט ו כרכים